III Uczelniane Mistrzostwa Programów Grających w Gry Kombinatoryczne

W czerwcu 2014 roku zorganizowane zostaną kolejne Uczelniane Mistrzostwa Programów Grających w Gry Komputerowe. Tradycyjnie zorganizowane zostaną w Instytucie Informatyki Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego.

Poprzednie UMPGGK zaowocowały licznymi korzyściami, jak na przykład udział studentów Informatyki i Inżynierii biomedycznej w AMPPZ oraz publikacjami, w któreych opisane zostały niektóre z zastosowanych algorytmów. Tym razem, jako gra kombinatoryczna wybrana została Joust.

W III UMPGGK udział mogą wziąć zarówno studenci, jak i pracownicy wszystkich uczelni. Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału w III UMPGGK. Wszelkie uwagi i komentarze, a także deklarację uczestnictwa proszę zgłaszać do dra W. Wieczorka. Więcej informacji można znaleźć na specjalnie przygotowanej w tym celu stronie: ii.us.edu.pl/umpggk2014.

Data dodania: 09-04-2014