Podziękowania od firmy Future Processing

noname

Zakończył się cykl Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania, organizowanym przez firmę Future Processing. Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomagać w tej inicjatywie poprzez współorganizację i promowanie jej na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu. Poniżej znajduje się fragment listu z podziękowaniami za wkład Zakładu Algorytmiki i Inteligencji Obliczeniowej Uniwersytetu Śląskiego.

W imieniu całego zespołu pragnę serdecznie podziękować za zaangażowanie Zakładu Algorytmiki i Inteligencji Obliczeniowej Uniwersytetu Śląskiego w promocję cyklu Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania 2014/2015. Dzięki Państwa pomocy przedsięwzięcie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród studentów, którzy licznie uczestniczyli zarówno w wykładach, jak i warsztatach przygotowanych przez pracowników firmy Future Processing.

Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania to cykl wykładów i warsztatów, podczas których specjaliści w dziedzinie tworzenia oprogramowania podzielili się z uczestnikami swoją wiedzą i zaprezentowali różne aspekty pracy projektowej. Projekt realizowany był na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego, na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej oraz w siedzibie firmy Future Processing.

Pierwsze wykłady w ramach bloku tematycznego „Modelowe wytwarzanie” odbyły się w listopadzie 2014 roku, natomiast warsztaty zorganizowane zostały w pierwszej połowie grudnia 2014 roku. Blok drugi, który odbył się w marcu 2015 roku, dotyczył tematyki „Zwinnej komunikacji”. Z kolei w ramach bloku trzeciego, który odbył się w kwietniu i maju 2015 roku, przedstawione zostały wykłady związane z tematem „Dziedzictwo programistów.”

Łącznie we wszystkich wykładach udział wzięło 295 osób. Z propozycji warsztatów skorzystało natomiast 46 osób – szkolenia za każdym razem gromadziły komplet uczestników.

Z ankiet oceniających poszczególne wykłady i warsztaty wyłoniły się bardzo pozytywne opinie. Uczestnicy wskazywali na ciekawą tematykę i formę wykładów, praktyczne przykłady i zaangażowanie prowadzących. W znacznej większości wykazali także chęć dalszego uczestnictwa w projekcie.

Ogromnie cieszy nas fakt, że cykl Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania okazał się dużym sukcesem i spotkał się z zainteresowaniem wśród studentów, co zawdzięczamy także pomocy z Państwa strony. Pragniemy, aby kolejna edycja przedsięwzięcia w dalszym ciągu przyczyniała się do promowania i popularyzacji wiedzy technologicznej.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie i owocną współpracę!

My również serdecznie dziękujemy i z niecierpliwością wyglądamy dalszej współpracy.

Data dodania: 17-05-2015