Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania

Future Processing zaprasza na wykłady i warsztaty z cyklu „Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania”.

W czwartek, 18 kwietnia 2013 r., odbędzie się 5 wykładów w konwencji TED na temat „Wytwarzania oprogramowania”, które poprowadzą specjaliści z Future Processing. Wszyscy studenci są zaproszeni do wzięcia udziału w wykładach poświęconych praktycznym zagadnieniom tworzenia oprogramowania, które odbędą się w godzinach 15:15 – 17:15 w auli 4 na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego.

Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania (w skrócie DPTO) to cykl wykładów organizowanych przez firmę Future Processing w ramach projektu FP Academy. Tegoroczna edycja DPTO będzie się składać z dwóch bloków tematycznych: „Projektowanie obiektowe” oraz „Wytwarzanie oprogramowania”. W ramach każdego z tych bloków tematycznych zostanie przeprowadzonych cztery lub pięć 18-minutowych wykładów w konwencji TED. Podczas wykładów uczestnicy DPTO będą mieli okazję wysłuchać wypowiedzi ekspertów w dziedzinie tworzenia oprogramowania, zadać nurtujące ich pytania, a także sprawdzić poziom swojej wiedzy. Dla osób, które wykażą się najlepszą znajomością omawianego zagadnienia czekają nagrody-niespodzianki.

Wykłady DPTO po raz pierwszy pojawiły się na Politechnice Śląskiej w roku akademickim 2010/2011. Ze względu na duże zainteresowanie, rok później uruchomiono je także na Uniwersytecie Śląskim oraz na Politechnice Opolskiej. W minionym roku akademickim podczas DPTO zostało przeprowadzonych sześć wykładów, w których wzięło udział niemalże 400 studentów.

każdy uczestnik wykładów, który wpisze się na listę obecności dostanie certyfikat zaświadczający o jego udziale w tegorocznej edycji DPTO.

Po zakończeniu tego bloku, najwięksi pasjonaci omawianego zagadnienia zostaną zaproszeni na warsztaty poszerzające wiedzę przekazaną podczas wykładów. Warsztaty odbędą się w laboratorium FP na terenie Wydziału WINOM Uniwersytetu Śląskiego.

Serdecznie zapraszamy.

Data dodania: 15-04-2013
Autor: a.nowakowski

Kontakt

mgr Halina Przybysz
Pokój: 107
Telefon: 32 36 89 860
wewnętrzny 715
Adres email: halina.przybysz@us.edu.pl