I Otwarty Kongres FLOSS – nauka i otwartość

I Otwarty Kongres FLOSS - nauka i otwartość

W dniu 27 kwietnia 2012 na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się „I Otwarty Kongres FLOSS – nauka i otwartość”.

Otwarty Kongres FLOSS to spotkanie naukowe środowiska akademickiego oraz ludzi szeroko rozumianego świata nauki i rynku IT, organizowane przez Instytut Informatyki przy Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego oraz Polską Grupę Użytkowników Linuxa (PLUG) . Impreza ta jest skierowana zarówno do naukowców, doktorantów, studentów, profesjonalistów, jak i do osób, które niedawno zainteresowały się naukami informatycznymi lub Wolnym Oprogramowaniem.

Kongres ma charakter niekomercyjnego spotkania. Wstęp jest nieodpłatny – zachęcamy jednak do rejestracji.

Więcej informacji o Kongresie na stronie WWW – kongresfloss.linux.org.pl
oraz na stronie wydarzenia na Facebooku – www.facebook.com