Seminarium Naukowe ZAiIO – wystąpienie zewnętrzne dr M. Budki

School of Design, Engineering and Computing at Bournemouth University

W najbliższy poniedziałek, 19 marca 2012 roku o godzinie 12.00 podczas Seminarium Naukowego Zakładu Algorytmiki i Inteligencji Obliczeniowej zaprezentowany zostanie referat dr Marcina Budki, pod tytułem
„Molecular Simulations in Machine Learning and Modelling of Dynamic Complex Networks”.
Referat wygłoszony będzie po polsku.
Dr Marcin Budka jest w tej chwili:

• Associate Lecturer — School of Design, Engineering and Computing, Bournemouth University.
  • Członkiem zespołu naukowego projektu „Computational Intelligence Platform for Evolving and Robust Predictive Systems (INFER)” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Marie Curie Industry and Academia Partnerships & Pathways (IAPP) (07/2010–06/2013). Odpowiedzialny za współpracę z partnerem specjalizującym się w inżynierii oprogramowania w fazie implementacji platformy INFER oraz za konsultacje z zakresu inteligencji obliczeniowej.
  • Członkiem Computing and Informatics Academic Group odpowiedzialnej za planowanie, przygotowanie i prowadzenie zajęć oraz konsultacji studenckich na kierunkach informatycznych.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium.

Data dodania: 13-03-2012