Konkurs na najlepsze prace dyplomowe z zakresu rozwiązań internetowych realizowanych w technologii JAVA

Do 30 listopada można zgłaszać prace do 8. edycji konkursu na najlepsze prace dyplomowe z zakresu rozwiązań internetowych realizowanych w technologii JAVA.
Rozwiązania internetowe realizowane w technologii JAVA – autorzy prac dyplomowych podejmujący ten temat mogą wziąć udział w konkursie organizowanym już po raz ósmy przez firmę e-point SA (www.e-point.pl). Na najlepszych czekają nagrody finansowe.
Konkurs od lat wzbudza zainteresowanie studentów technologią Java/J2EE oraz tworzeniem systemów transakcyjnych dostępnych w internecie. Skierowany jest do studentów i absolwentów kierunków informatycznych, a można do niego zgłaszać prace licencjackie, magisterskie i inżynierskie.
Nagrody finansowe dla laureatów

•    7 tys. zł – za zajęcie I miejsca,
  •    5 tys. zł – za zajęcie II miejsca,
  •    3 tys. zł – za zajęcie III miejsca.

Jeśli wygrają prace zbiorowe to – zgodnie z regulaminem – nagroda będzie podzielona równo między autorów.

Warunkiem udziału jest przesłanie kopii obronionej pracy wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada 2013 roku.

Wyniki konkursów będą ogłoszone najpóźniej do 10 stycznia 2014 roku.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.e-point.pl/konkurs

PATRONI MEDIALNI KONKURSU: Polish JUG, JAVAexPress, DEVELOPERS WORLD, Stowarzyszenie Software Engineering Professionals Polska, geeCON, kierunki.net, studia.net, pracaIT.com

Data dodania: 19-11-2013