Płatne praktyki studenckie

Płatne praktyki studenckie – Future Processing

Czy chciałbyś wykorzystać swoje nieprzeciętne umiejętności programistyczne? Lubisz rozwiązywać skomplikowane problemy algorytmiczne? Cenisz sobie dokładność i solidność?
Future Processing zaprasza wszystkich ambitnych i zainteresowanych branżą IT studentów do wzięcia udziału w Programie Praktyk FP przygotowanych przez naszą firmę.
FP to obecnie zespół ponad czterystu pasjonatów, działających na globalnym rynku usług informatycznych. Naszym znakiem rozpoznawczym jest wysoka jakość oprogramowania, które powstaje w oparciu o szerokie kompetencje inżynierskie oraz unikalną strukturę organizacyjną.

Dlaczego warto wziąć udział w Programie Praktyk FP?

Oferujemy Ci zdobycie niezwykłego doświadczenia zawodowego w wyjątkowej firmie technologicznej. Dołączysz do jednego z projektów informatycznych, które realizujemy na rzecz naszych zagranicznych klientów. Dzięki temu przekonasz się jak w rzeczywistości wygląda praca zespołu projektowego, a dodatkowo będziesz miał szansę sprawdzić, co to znaczy unikalna kultura organizacyjna w FP.

Czego możesz oczekiwać?

Ty sam zdecydujesz, ile czasu chcesz poświęcić na pracę. Za godziny, które spędzisz na praktycznym podnoszeniu Swoich kwalifikacji otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do wymiaru godzin i Twoich obowiązków.
Możesz być pewien, że te praktyki, to nie szkoła parzenia kawy i obsługiwania urządzeń biurowych. Tutaj, trafisz od razu do prawdziwych projektów, gdzie zdobędziesz wiedzę i cenne doświadczenie. Eksperci w FP zadbają o to byś mógł się rozwijać i poszerzać swoje umiejętności.

Weź udział w Programie Praktyk FP, zdobądź cenne doświadczenie i zalicz obowiązkową praktykę. Wyślij nam swoje CV na adres: praca@future-processing.com. Możesz być pewien, że Twoja aplikacja nie pozostanie bez odpowiedzi.

Future Processing w ramach Programu Partnerskiego firmy Microsoft otrzymała na poziomie Gold tytuł Independent Software Vendor oraz Software Development.
Tylko 1% wszystkich partnerów firmy Microsoft na całym świecie zdołało osiągnąć tak wysoki poziom zaawansowania.
http://www.future-processing.com/career-students.pl.php

Data dodania: 25-05-2012
Autor: a.nowakowski

Kontakt

mgr Halina Przybysz
Pokój: 107
Telefon: 32 36 89 860
wewnętrzny 715
Adres email: halina.przybysz@us.edu.pl