14.11.2017r. – Kolejne spotkanie z cyklu Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania

Już 14 listopada na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego odbędą się wykłady w ramach cyklu Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania, podczas których specjaliści z Future Processing starają się ułatwić uczestnikom rozpoczęcie kariery zawodowej w branży IT. Formularz rejestracyjny oraz pełna agenda wydarzenia dostępne są na stronie www.dpto.pl. Polecamy!

Dzięki wykładom i warsztatom prowadzonym w ramach cyklu Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania (DPTO) specjaliści z Future Processing wprowadzają uczestników w realia kariery zawodowej w branży IT. Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek, 14 listopada 2017 roku na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu. Zapisy na www.dpto.pl.

Uczestnicy pierwszego z dwóch planowanych na ten rok akademicki bloków DPTO dowiedzą się m.in. jak pisać czysty kod zgodny z dobrymi standardami programowania, czym jest programowanie deklaratywne oraz czym aplikacje chmurowe różnią się od tradycyjnych.

Uczestnicy cyklu będą ponadto mieli możliwość zapisania się na warsztaty, które odbędą się w sobotę, 2 grudnia 2017 roku w siedzibie firmy Future Processing w Gliwicach. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, pierwszeństwo udziału w warsztatach będą miały osoby, które uczestniczyły w wykładach I bloku DPTO i jednocześnie w najciekawszy sposób uzasadnią chęć swojego uczestnictwa w szkoleniu. Zapisy na warsztaty ruszają 16 listopada i potrwają do 23 listopada 2017 roku.

Wszystkie bieżące informacje dotyczące cyklu DPTO, w tym informacje o rejestracji na poszczególne bloki, przesyłane są także za pośrednictwem newslettera: www.dpto.pl/#newsletter.

Organizatorem cyklu DPTO jest firma Future Processing, która działa na globalnym rynku informatycznym od 2000 roku. Obecnie to ponad 800-osobowy zespół specjalizujący się w tworzeniu oprogramowania komputerowego na potrzeby międzynarodowego handlu, przemysłu i usług.

Data dodania: 12-11-2017